Návštěvnost singltreku se monitoruje také v Libverdě

Automatické sčítače zaznamenávají data o návštěvnosti singltreku na obousměrné nástupní stezce u koupaliště a v minulém roce také nově v úseku mezi rozcestím u Červeného buku a chatou Hubertka.
více >>

Libverda staví nové singltrekové stezky

Velkým hendikepem Bikecentra Libverda jako nástupního místa na Singltrek pod Smrkem bylo chybějící propojení na stezky Hejnického hřebene. Bajkeři museli absolvovat od centra na vlastní stezky cca 600 metrů po krajské a následné místní komunikaci, kde docházelo ke kontaktu s motorovou dopravou.
více >>

Na singltreku se zvýšila návštěvnost o 7,3 %

Také v minulém roce automatický sčítač pokračoval v monitoringu návštěvnosti singltreku na obousměrné nástupní stezce u koupaliště. Pyroelektrický senzor, který reaguje na projíždějící cyklisty v obou směrech, zaznamenal 81 654 průjezdů.
více >>

Návštěva Dafydda Davise na Singltreku pod Smkem v Jizerských horách

V posledním dubnovém týdnu navštívil na pozvání Lesů ČR a partnerů projektu Singltrek pod Smrkem v Jizerských horách britský expert z Walesu Dafydd Davis,
více >>

Sezona 2016 začala. V minulé přijelo přes 80tis bikerů.

Zima je za námi a jelikož byla opět mírná, sníh velmi rychle roztál. Na stezky proto první bikeři vyrazili již o Velikonocích. První víkend v dubnu otevřela také nástupní místa v Novém Městě pod Smrkem. Již 8.4. jsme začali s pravidelnou údržbou stezek v plném počtu
více >>
1 | 2 | 3

Postřehy od riderů

Načítám...

Jak je u nás

 
 
Copyright (c) 2012 Singltrek - All rights reserved - Design and Web hosting by Dark York
EU